MBM REAL - investiční a developerská činnost

Pronájem nebytových prostor

Rajhrad

AKTUÁLNĚ PLNĚ OBSAZENO

 

 • nabídka pronájmu nebytových prostor v areálu společnosti v ulici Stará pošta, u dálnice Brno-Vídeň

 • kancelářské, skladové a výrobní prostory, volná plocha

 • bližší informace – Mgr. Petr Maršálek - jednatel, telefon: +420 777 948 291, +420 547 424 424
  e-mail: petr.marsalek@mbmreal.cz, info@mbmreal.cz

 • KANCELÁŘ I

  Pronájem nebytových prostor v objektu haly B, v areálu společnosti Mátl & Bula, spol. s r.o. v ulici Stará pošta 750, Rajhrad. Pronajímané prostory se nachází v prvním patře haly B a jedná se o pronájem kanceláře o rozměrech 18x4,5m (lze rozdělit na dvě), šatny se sprchou a dále o společné prostory s dalšími uživateli budovy jako např. kuchyňky. Součástí nájmu je možnost parkování pro 3-4 osobní automobily. Celý areál je uzavřený a střežený. Je zde dále možnost pronájmu venkovní zpevněné volné plochy např. pro účely skladování materiálu, parkování automobilů či jiné mechanizace apod..

  Nájemné 20 tisíc Kč / měsíčně včetně energií, volné ihned
   


   

 • VENKOVNÍ PLOCHA

  Pronájem venkovní zpevněné volné plochy v areálu společnosti Mátl&Bula, spol. s r.o. v ulici Stará pošta 750, Rajhrad, např. pro účely skladování materiálu, parkování automobilů či jiné mechanizace apod..
   

 • SKLAD

  Pronájem nebytových prostor v objektu haly C, v areálu společnosti Mátl&Bula, spol. s r.o. v ulici Stará pošta 750, Rajhrad. Pronajímané prostory se nachází v prvním patře haly C a jejich rozloha je cca 1600m2. Vhodné jako prodejna či velkosklad (dříve velkoprodejna nábytku) nebo ke skladování lehkých materiálů či zboží. Celý areál je uzavřený a střežený. Je zde dále možnost pronájmu venkovní zpevněné volné plochy např. pro účely skladování materiálu, parkování automobilů či jiné mechanizace apod..

  Nájemné 48 tisíc Kč / měsíčně, volné ihned
   


 

 

-->